Reklama

MABION (MAB): Wybór podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych. - raport 38

Raport bieżący nr 38/2017

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Mabion S.A. ("Emitent”) informuje, że Rada Nadzorcza w dniu 28 lipca 2017 r. dokonała wyboru audytora – PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy Al. Armii Ludowej 14 jako podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych celem przeprowadzenia przeglądu śródrocznego sprawozdania finansowego Mabion S.A. za okres od 1 stycznia do 30 czerwca 2017 roku.

PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o. jest wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów pod numerem ewidencyjnym 144.

Reklama

Wybór podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych został dokonany zgodnie z obowiązującymi przepisami. Umowa z wybranym podmiotem zostanie zawarta na czas niezbędny do wykonania ww. czynności.

Emitent korzystał dotychczas z usług wybranego podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych w zakresie przeglądu śródrocznego sprawozdania finansowego za okres od 1 stycznia 2015 roku do 30 czerwca 2015 roku oraz za okres od 1 stycznia 2016 roku do 30 czerwca 2016 roku, jak również badania rocznego sprawozdania finansowego za 2015 rok oraz za 2016 rok.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-07-28Artur ChabowskiPrezes ZarząduArtur Chabowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »