Reklama

DREWEX (DRE): Wybór podmiotu uprawnionego do przeglądu sprawozdania finansowego za I półrocze 2014 roku - raport 35

Raport bieżący nr 35/2014

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Spółki DREWEX S.A. w upadłości z możliwością zawarcia układu informuje, że w dniu 24 lipca 2014 roku, Rada Nadzorcza Spółki, stosownie do postanowień § 16 ust. 1 pkt. 7 Statutu Spółki, dokonała wyboru podmiotu uprawnionego do przeglądu sprawozdania finansowego Spółki za I półrocze 2014 roku.

Rada Nadzorcza na biegłego rewidenta wybrała PKF Consult Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wpisaną na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów pod numerem 477. Spółka nie korzystała z usług PKF Consult sp. z o.o.. Zarząd Spółki został upoważniony do zawarcia umowy z wybranym audytorem obejmującej przegląd sprawozdania finansowego Spółki za okres od 01.01.2014 r. do 30.06.2014 r. w terminach umożliwiających przeprowadzenie audytu i wydanie opinii wraz z raportem.

Reklama


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-07-24Paweł PaluchowskiPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »