Reklama

B3SYSTEM (B3S): Wybór podmiotu uprawnionego do przeglądu sprawozdania finansowego za I półrocze 2014 roku - raport 47

Raport bieżący nr 47/2014

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Spółki B3System S.A. informuje, że w dniu 1 sierpnia 2014 roku, Rada Nadzorcza Spółki, stosownie do postanowień § 16 ust. 2 pkt. 8 Statutu Spółki, dokonała wyboru podmiotu uprawnionego do przeglądu skonsolidowanego sprawozdania finansowego Spółki za I półrocze 2014 roku.

Rada Nadzorcza na biegłego rewidenta wybrała PKF Consult Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie wpisaną na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych, prowadzoną przez Krajową Izbę Biegłych Rewidentów pod numerem 477. Spółka korzystała z usług PKF Consult sp. z o.o. w roku 2006 w zakresie: badania sprawozdań finansowych za 3 lata obrotowe na potrzeby prospektu emisyjnego, przeprowadzenia badania aktywów i pasywów Spółki, wydania opinii w zakresie poprawności i rzetelności wyceny na potrzeby sądowej rejestracji przekształcenia Spółki oraz badania sprawozdania finansowego za 2006 rok.

Reklama

Zarząd Spółki został upoważniony do zawarcia umowy z wybranym audytorem obejmującej przegląd skonsolidowanego sprawozdania finansowego Spółki za okres od 01.01.2014 r. do 30.06.2014 r. w terminach umożliwiających przeprowadzenie audytu i wydanie opinii wraz z raportem.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-08-01Paweł Paluchowski Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »