Reklama

DGA (DGA): Wybór projektu DGA S.A. do dofinansowania - raport 23

Raport bieżący nr 23/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd DGA S.A. informuje, że otrzymał informację z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego o wyborze projektu pt. "Rozwijaj się – wsparcie rozwojowe z wykorzystaniem podejścia popytowego w subregionie poznańskim” do dofinansowania w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt złożony przez DGA S.A. opiewa na kwotę 5.175.000,00 zł, w tym dofinansowanie 4.657.500,00 zł.

Projekt ma być realizowany do 31 grudnia 2021 r.

Reklama

Projekt realizowany będzie w partnerstwie z Wielkopolską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o., która w ramach projektu otrzyma ok. 500 tys. zł.

Głównym celem projektu jest nabycie nowych kwalifikacji przez 1.370 osób (w tym 754 kobiety). Projekt skierowany jest dla osób o niskich kwalifikacjach z subregionu poznańskiego, w szczególności w wieku 25-64 lata.

DGA S.A. oczekuje na podpisanie stosownej umowy w zakresie realizacji ww. projektu o czym niezwłocznie poinformuje stosownym raportem bieżącym.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-10-15Anna SzymańskaWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »