Reklama

DREWEX (DRE): Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu w dniu 28 marca 2011 roku. - raport 10

Raport bieżący nr 10/2011
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %

Zarząd Spółki DREWEX S.A. informuje, że podczas Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki, które odbyło się w dniu 28 marca 2011 roku następujący akcjonariusze posiadali co najmniej 5 % liczby głosów na tym zgromadzeniu:

Pan Piotr Polak - posiadający wraz z osobami działającymi w porozumieniu 4 281 726,00 akcji, uprawniających do 5 781 726,00 głosów, dających 100,00 % udziału w liczbie głosów reprezentowanych na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu w dniu 28 marca 2011 roku oraz 72,05 % w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Reklama

Podstawą prawną komunikatu jest Art. 70 pkt. 3) Ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.
Piotr Polak - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »