Reklama

EUROCASH (EUR): Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu EUROCASH S.A. - raport 14

Raport bieżący nr 14/2014

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %

Zarząd Eurocash S.A. ("Spółka”) informuje, że zgodnie z listą obecności na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Eurocash S.A., które odbyło się i zakończyło w dniu 26 lutego 2014 roku ("NWZ”), następujący akcjonariusze posiadali co najmniej 5 % ogólnej liczby głosów na NWZ:

Politra B.V. S.a r.l.: 60.614.240 akcji zwykłych na okaziciela, z których przysługiwało 60.614.240 głosów na NWZ, co stanowiło 69,36% głosów na NWZ; udział w ogólnej liczbie głosów Spółki: 43,77%.

Reklama

Całkowita liczba głosów wynikająca ze wszystkich wyemitowanych według stanu na dzień NWZ akcji Spółki wynosiła 138.454.136 głosów. W NWZ brali udział akcjonariusze reprezentujący łącznie 87.389.943 głosów, tj., 63,12% ogólnej liczby głosów.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-02-26Jacek OwczarekCzłonek Zarządu
2014-02-26Arnaldo GuerreiroCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »