Reklama

TFONE (TFO): Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na NWZA, którzy wzięli udział w Zgromadzeniu w dniu 23 marca 2010 roku - raport 7

Raport bieżący nr 7/2010
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %

Zarząd Spółki TelForceOne SA we Wrocławiu, stosownie do treści przepisu art. 70 pkt. 3 ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych podaje do publicznej wiadomości wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na NWZA, którzy wzięli udział w Zgromadzeniu w dniu 23 marca 2010 roku.

1. Sebastian Sawicki, dysponujący na Walnym Zgromadzeniu 544.000 głosów, stanowiących 7,2 % ogólnej liczby głosów oraz stanowiących 14,9 % głosów na Walnym Zgromadzeniu.

Reklama

2. Springfield Investments S.a.r.l , dysponujący na Walnym Zgromadzeniu 3.075.000 głosów, stanowiących

40,5 % ogólnej liczby głosów oraz stanowiących 84,3 % głosów na Walnym Zgromadzeniu.

Podstawa prawna: Art. 70 pkt 3 ustawy o ofercie publicznej
Wiesław Żywicki - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »