Reklama

WINVEST (WIS): Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na wznowionym po przerwie Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu spółki pod firmą Baltic Bridge S.A., które odbyło się w dniu 22 grudnia 2017 roku - raport 32

Raport bieżący nr 32/2017

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Baltic Bridge S.A. ("Spółka") niniejszym informuje, iż na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki ("NWZ”), które w dniu 22 grudnia 2017 roku wznowiło obrady po przerwie zarządzonej w dniu 7 grudnia 2017 roku, o czym Spółka informowała w raporcie bieżącym numer 29/2017, jedynym akcjonariuszem posiadającym co najmniej 5% liczby głosów na NWZ była spółka pod firmą PJW Holdings Limited z siedzibą w Nikozji posiadająca 14 460 100 akcji reprezentujących taką samą liczbę głosów na NWZ. Procentowy udział spółki pod firmą PJW Holding Limited w liczbie głosów na NWZ wynosił 100% zaś procentowy udział w ogólnej liczbie głosów w Spółce wynosi 65,99%.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-12-22Paweł Narożny Prezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »