Reklama

RAFAKO (RFK): Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na ZWZ RAFAKO S.A. - raport 23

Raport bieżący nr 23/2011
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %

Zarząd RAFAKO S.A. informuje, że na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki, które odbyło się w dniu 31 maja 2011 roku, obecnymi akcjonariuszami posiadającymi co najmniej 5% ogólnej liczby głosów byli:

1. LARIS INVESTMENTS Sp. z o.o., któremu przysługiwało 26.064.251 głosów, co stanowiło 54,3% udziału w liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu i stanowi 37,45% w ogólnej liczbie głosów w Spółce,

2. ELEKTRIM S.A. w upadłości, któremu przysługiwało 8.682.189 głosów, co stanowiło 18,1% udziału w liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu i stanowi 12,47% w ogólnej liczbie głosów w Spółce,

Reklama

3. AVIVA OTWARTY FUNDUSZ EMERYTALNY AVIVA BZ WBK, któremu przysługiwało 6.000.000 głosów, co stanowiło 12,5% udziału w liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu i stanowi 8,6% w ogólnej liczbie głosów w Spółce,

4. Fundusze Inwestycyjne Arka BZ WBK FIO, zarządzane przez BZ WBK AIB Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. którym przysługiwało 6.960.000 głosów, co stanowiło 14,5% udziału w liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu i stanowi 10% w ogólnej liczbie głosów w Spółce.
Wiesław Różacki - Prezes Zarządu
Bożena Kawałko - Prokurent

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »