Reklama

MIESZKO (MSO): Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na ZWZ Spółki w dniu 28 czerwca 2011 r. - raport 20

Raport bieżący nr 20/2011
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %

Zarząd ZPC MIESZKO S.A. przedstawia wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% głosów na ZWZ Spółki w dniu 28 czerwca 2011 r.:

KENYA 2010 Holding B.V.

z siedzibą: Amsterdam, Strawinskylaan 601, 1077 XX, Holandia

posiadał 26.930.694 (słownie: dwadzieścia sześć milionów dziewięćset trzydzieści tysięcy sześćset dziewięćdziesiąt cztery) sztuk akcji na okaziciela oznaczonych w KDPW kodem PLMSZKO00010, o wartości nominalnej 1,00 PLN każda akcja, których emitentem jest Spółka ZPC "Mieszko" S.A. z siedzibą w Warszawie. Akcje te stanowią 65,9% kapitału zakładowego Spółki i dają prawo do tylu samo procent na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Reklama

Na ZWZ w dniu 28 czerwca 2011 r. akcje powyższe stanowiły 99,94% głosów.
Tomasz Ciemała - Członek Zarządu - Dyrektor Finansowy
Gerard Prasek - Członek Zarządu - Dyrektor Handlowy

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »