Reklama

BERLING (BRG): Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Berling S.A w dniu 14 czerwca 2011r. - raport 10

Raport bieżący nr 10/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Berling S.A. informuje, iż w Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy w dniu 14 czerwca 2011r. wzięli udział następujący akcjonariusze posiadający co najmniej 5% liczby głosów:

1. Berling Investment Ltd - 10.770.000 głosów, co stanowi 61,90% w ogólnej liczbie głosów i stanowiło 86,36% głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu;

2. Aviva Investors Poland S.A. działając na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez Spółkę Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.- 1.701.483 głosów, co stanowi 9,78% w ogólnej liczbie głosów i stanowiło13,64% głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu;

Reklama

Podstawa prawna przekazania raportu:

Ustawa o ofercie , art. 70 pkt.3
Hanna Berling - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »