Reklama

PETROLINV (OIL): Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na NWZ PETROLINVEST S.A., które odbyło się w dniu 26 września 2011 roku - raport 100

Raport bieżący nr 100/2011
Podstawa prawna:

Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %

Zarząd PETROLINVEST S.A. podaje do publicznej wiadomości wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu PETROLINVEST S.A., które odbyło się w dniu 26 września 2011 roku:

- Prokom Investments S.A. z siedzibą w Gdyni - 4.194.525 głosów, co stanowiło 38,91 % liczby głosów na NWZ PETROLINVEST S.A. i 4,74 % w ogólnej liczbie głosów,

- Osiedle Wilanowskie Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni - 1.060.177 głosów, co stanowiło 9,84 % liczby głosów na NWZ PETROLINVEST S.A. i 1,20 % w ogólnej liczbie głosów,

Reklama

- Faxfleet Limited z siedzibą w Nikozji - 592.706 głosów, co stanowiło 5,50 % liczby głosów na NWZ PETROLINVEST S.A. i 0,67 % w ogólnej liczbie głosów,

- Zandell Holdings Limited z siedzibą w Nikozji - 4.400.000 głosów, co stanowiło 40,82 % liczby głosów na NWZ PETROLINVEST S.A. i 4,97 % w ogólnej liczbie głosów.
Bertrand Le Guern - Prezes Zarządu
Franciszek Krok - Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »