Reklama

BOGDANKA (LWB): Wykaz Akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Lubelskiego Węgla „Bogdanka” S.A., które odbyło się w dniu 12 czerwca 2014 roku

Raport bieżący nr 12/2014

Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %
Zarząd Lubelskiego Węgla "Bogdanka” S.A. z siedzibą w Bogdance ("Spółka”) informuje, że akcjonariusze obecni na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu LW "Bogdanka” S.A. ("ZWZ”), które odbyło się w dniu 12 czerwca 2014 roku dysponowali łącznie 19.047.855 głosami. Oznacza to, że kapitał zakładowy Spółki wynoszący 34.013.590 akcji, z których każda daje prawo do jednego głosu, był reprezentowany na ZWZ w 56,00 %.

Reklama

Wykaz Akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na ZWZ stanowi załącznik do niniejszego raportu bieżącego.

Podstawa prawna przekazania raportu: Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie

Załącznik:

Wykaz Akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Lubelskiego Węgla "Bogdanka” S.A., które odbyło się w dniu 12 czerwca 2014 roku


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-06-16Zbigniew StopaPrezes Zarządu
2014-06-16Roger de BazelaireZ-ca Prezesa Zarządu ds. Ekonomiczno-Finansowych

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »