Reklama

SFKPOLKAP (SFK): Wykaz Akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy

Raport bieżący nr 15/2017

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %

Zarząd Skoczowskiej Fabryki Kapeluszy Polkap S.A. (dalej: "Spółka") przekazuje do publicznej wiadomości wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy, które odbyło się w dniu 29.06.2017 roku:

Reklama

1.Akcjonariusz : Marek Sobieski

Liczba głosów przysługujących z posiadanych akcji na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy to 2.065.912, co stanowiło 88,45 % ogólnej liczby głosów oraz co uprawniało do 88,45% głosów na tym Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy.

2. Akcjonariusz: ABS Investment S.A.

Liczba głosów przysługujących z posiadanych akcji na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy to 218.546, co stanowiło 9,35 % ogólnej liczby głosów oraz co uprawniało do 9,35% głosów na tym Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-07-06Marek BabuśkaPrezes ZarząduMarek Babuśka
2017-07-06Arkadiusz HerzykCzłonek ZarząduArkadiusz Herzyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »