Reklama

CPGROUP (CPG): Wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów reprezentowanych na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki w dniu 19 września 2017 - raport 32

Raport bieżący nr 32/2017

Podstawa Prawna: Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %
Capital Park S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka") podaje do wiadomości wykaz akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% liczby głosów reprezentowanych na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki, które odbyło się w dniu 19 września 2017 roku. Wykaz akcjonariuszy stanowi załącznik do niniejszego raportu.

Na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu w dniu 19 września 2017 roku reprezentowani byli akcjonariusze posiadający 91.475.778 (dziewięćdziesiąt jeden milionów czterysta siedemdziesiąt pięć tysięcy siesemset siedemdziesiat osiem) akcji, stanowiących 85,91 % (osiemdziesiąt pięć i dziewięćdziesiąt jeden setnych) kapitału zakładowego, reprezentujących 94.241.018 (dziewięćdziesiąt cztery miliony dwieście czterdzieści jeden tydsięcy osiemnaście) głosów.

Reklama


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-09-20Jan MotzPrezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »