Reklama

GETBACK (GBK): Wykaz akcjonariuszy posiadających, co najmniej 5% liczby głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy GetBack S.A. w restrukturyzacji z dnia 14 marca 2019 r., w jego części, która odbyła się w dniu 05 kwietnia 2019 roku. - raport 23

Raport bieżący nr 23/2019

Podstawa Prawna:
Art. 70 pkt 3 Ustawy o ofercie - WZA lista powyżej 5 %

Zarząd GetBack S.A. w restrukturyzacji ("Emitent") przekazuje poniżej listę akcjonariuszy posiadających co najmniej 5% ogólnej liczby głosów na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy Emitenta zwołanym na dzień 14 marca 2019 roku ("NWZA”), w jego części która odbyła się w dniu 05 kwietnia 2019 r., wraz z określeniem liczby głosów przysługujących każdemu z nich z posiadanych akcji i wskazaniem ich procentowego udziału w liczbie głosów na tym NWZA oraz w ogólnej liczbie głosów. Emitent zastrzega przy tym to, że poniższa lista odzwierciedla udział akcjonariuszy w NWZA po przerwie zarządzonej w NWZA, tj. w części NWZA, która odbyła się w dniu 05 kwietnia 2019 r., o której to przerwie Emitent informował w treści raportu bieżącego nr 14/2019 z dnia 15 marca 2019 r.:

Reklama

1. DNLD Holdings S.a.r.l., któremu przysługiwało 60.070.558 głosów z posiadanych akcji, co stanowiło 90,74% w liczbie głosów uczestniczących w NWZA, co odpowiada 60,07% w ogólnej liczbie głosów w GetBack S.A. w restrukturyzacji;

2. JP Morgan Funds, któremu przysługiwało 3.838.288 głosów z posiadanych akcji, co stanowiło 5,79% w liczbie głosów uczestniczących w NWZA, co odpowiada 3,83% w ogólnej liczbie głosów w GetBack S.A. w restrukturyzacji.

Podpisy osób reprezentujących Spółkę:


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-04-05Przemysław Dąbrowski Prezes Zarządu
2019-04-05Magdalena NawłokaWiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »