Reklama

ROVESE (RSE): Wykaz informacji przekazanych do publicznej wiadomości w 2010 roku - raport 10

Raport bieżący nr 10/2011
Podstawa prawna:

Art. 65 ust. 1 Ustawy o ofercie - wykaz informacji przekazanych do publicznej wiadomości

Zarząd Cersanit S.A. (Emitent) podaje wykaz informacji przekazanych do publicznej wiadomości w roku kalendarzowym 2010. Przedmiotowy wykaz stanowi załącznik do niniejszego raportu bieżącego. Oryginały raportów bieżących i okresowych znajdują się w siedzibie Spółki w Kielcach przy al. Solidarności 36. Informacje przekazane do publicznej wiadomości w 2010 roku są dostępne na stronie internetowej Spółki: www.cersanit.com.pl

Reklama

Podstawa prawna: art. 65 ust.1 ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych z dnia 29 lipca 2005r. (Dz. U. Nr 184 poz. 1539 z późn. zm.).

Załączniki:

Plik;Opis
Mirosław Jędrzejczyk - Prezes Zarządu

Załączniki

Dokument.pdf
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »