Reklama

GPW (GPW): Wykaz raportów bieżących i okresowych przekazanych przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. do publicznej wiadomości w 2010 roku. - raport 9

Raport bieżący nr 9/2011
Podstawa prawna:

Art. 65 ust. 1 Ustawy o ofercie - wykaz informacji przekazanych do publicznej wiadomości

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. ("GPW","Spółka") przekazuje w załączeniu wykaz raportów bieżących i okresowych ("Raporty") przekazanych do publicznej wiadomości przez GPW w 2010 roku.

Raporty dostępne są na stronie internetowej GPW: www.gpw.pl w sekcji relacje inwestorskie.

Podstawa prawna: art. 65 ust. 1 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych.

Reklama

Załączniki:

Plik;Opis

RB_9_2011_zal1_polski.pdf;Wykaz raportów bieżących i okresowych przekazanych przez GPW do publicznej wiadomosci w 2010 r.

RB_9_2011_zal1_english.pdf;List of current and periodic reports publised by WSE in 2010


Ludwik Sobolewski - Prezes Zarządu
Lidia Adamska - Członek Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »