REDDEV (RDS): Wyniki sprzedaży gry Down to Hell na platformie Nintendo Switch. Uzyskanie zwrotu nakładów poniesionych na konwersję. - raport 17

Raport bieżący nr 17/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Red Dev Studio S.A. z siedzibą w Olsztynie ("Emitent”) informuje, że gra Down to Hell, od momentu rozpoczęcia sprzedaży na platformie Nintendo Switch (23 grudnia 2019 roku), do godz. 9:00 w dniu dzisiejszym, sprzedała się w liczbie 750 kopii. Oznacza to, że przychody z tytułu sprzedaży osiągnięte do godz. 9:00 w dniu dzisiejszym zapewniają zwrot wszelkich kosztów poniesionych na konwersję (portowanie) gry na platformę Nintendo Switch.

Reklama

W ocenie Emitenta wskazuje to na słuszność decyzji Emitenta, o położeniu w najbliższym czasie nacisku na wydawanie tytułów na platformę Nintendo Switch. Zarząd Emitenta przypomina, że zgodnie z planem wydawniczym opublikowanym w raporcie bieżącym ESPI nr 16/2019 z dnia 23 grudnia 2019 roku, w okresie styczeń/luty 2020 roku Emitent planuje 3 kolejne premiery gier na platformie Nintendo Switch.

Zarząd Emitenta zdecydował o publikacji powyższej informacji z uwagi na fakt, iż może mieć ona istotny wpływ na kształtowanie się sytuacji finansowej i majątkowej Emitenta.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-12-27Wojciech SypkoPrezes ZarząduWojciech Sypko

Emitent
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy
Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »