Reklama

KANIA (KAN): Wyniki wezwania. - raport 27

Raport bieżący nr 27/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd spółki Zakłady Mięsne Henryk Kania Spółka Akcyjna (poprzednio: IZNS Iława S.A. - "Spółka"), działając na podstawie art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, niniejszym informuje, o powzięciu wiadomości o wynikach ogłoszonego przez Pana Henryka Kanię w dniu 30 kwietnia 2012 r. Wezwania do zapisów na sprzedaż akcji spółki Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. z siedzibą w Pszczynie ("Wezwanie"). Stosownie do tych informacji, w ramach Wezwania zawarto transakcje na 7.322 akcje Spółki.

Reklama

Wezwanie zostało ogłoszone na 21.668 akcji Spółki.
Henryk Kania - Prezes Zarządu
Paweł Sobków - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »