Reklama

POLCOLOR (PLT): Wyniki wstępnego spotkania z Bankiem Pekao S.A. poświęconego omówieniu restrukturyzacji zadłużenia Polcolorit S.A. - raport 7

Raport bieżący nr 7/2014

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 5 Ustawy o ofercie - aktualizacja informacji

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 6/2014 z dnia 24 marca 2014 r., Zarząd Polcolorit S.A. (Spółka) informuje, iż w dniu 25 marca 2014 r. odbyły się wstępne rozmowy z Bankiem Pekao S.A. (Bank) w przedmiocie restrukturyzacji zadłużenia Spółki. Na przedmiotowym spotkaniu Bank wstępnie ocenił zaprezentowane przez Spółkę modele restrukturyzacji zadłużenia posiadanego w Banku. W najbliższym czasie Spółka skieruje do Banku stosowne wnioski i dokumenty wymagane przez Bank celem rozpatrzenia sprawy przez Komitet Kredytowy Banku, na którym zapadną decyzje w zakresie szczegółów planowanej operacji. Preferowanym elementem modelu restrukturyzacji jaki Spółka przedstawiła w Banku jest alternatywne finansowanie zewnętrzne pozyskane na spłatę posiadanego zadłużenia krótkoterminowego oraz poprawę poziomu kapitału obrotowego, niemniej jednak na chwilę obecną nie wykluczono również dokonania restrukturyzacji w oparciu wyłącznie o finansowanie pochodzące z Banku.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-03-25BARBARA URBANIAK-MARCONIPREZES ZARZĄDUBARBARA URBANIAK-MARCONI
2014-03-25IRENEUSZ WOLFWICEPREZES ZARZĄDUIRENEUSZ WOLF

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »