Reklama

BSCDRUK (BSC): Żądanie zwołania Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia i umieszczenia określonych spraw w porządku... - raport 32

Raport bieżący nr 32/2020

Podstawa Prawna: Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd BSC DRUKARNIA OPAKOWAŃ S.A. z siedzibą w Poznaniu ("Spółka”) niniejszym informuje o tym, że w dniu dzisiejszym otrzymał od Colorpack GmbH ("Akcjonariusz”) wniosek o zwołanie nadzwyczajnego walnego zgromadzenia i umieszczenie w porządku obrad następującego punktu: "Podjęcie uchwały w sprawie zniesienia dematerializacji akcji BSC Drukarnia Opakowań S.A. oraz ich wycofania z obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.”. Wniosek został złożony przez Akcjonariusza w trybie art. 400 § 1 Kodeksu spółek handlowych.

Reklama

Treść wniosku otrzymanego od Akcjonariusza wraz z projektem uchwały stanowi załącznik do niniejszego raportu bieżącego


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-04-06Andrzej BaranowskiWiceprezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »