Reklama

MIDAS (MDS): Żądanie zwołania zgromadzenia obligatariuszy Midas S.A. - raport 24

Raport bieżący nr 24/2015

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne
Zarząd Midas S.A. ("Spółka”) jako emitenta 583.772 obligacji na okaziciela, zerokuponowych serii A, o wartości nominalnej 1.000,00 zł każda, zdematerializowanych, oznaczonych kodem ISIN: PLNFI0900113 dopuszczonych do obrotu w alternatywnym systemie obrotu "Catalyst” organizowanym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. ("Obligacje”) przekazuje w załączeniu doręczone w dniu dzisiejszym do BondTrust Polskie Towarzystwo Powiernicze S.A., jako Administratora Zastawu w rozumieniu warunków emisji Obligacji, żądanie zwołania zgromadzenia obligatariuszy Spółki.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-07-02Krzysztof AdaszewskiPrezes Zarządu
2015-07-02Piotr JanikWiceprezes Zarządu

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »