SERINUS (SEN): Zakład w Moftinu w Rumunii wznowił produkcję - raport 35
Raport bieżący nr 35/2019
Podstawa Prawna: Inne uregulowania
Wobec wymogu art. 62 ust. 8 ustawy o ofercie publicznej [...], zważywszy, że akcje SERINUS ENERGY plc ("Spółka”) notowane są na rynku AIM w Wielkiej Brytanii oraz w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 34/2019 z dnia 10 października 2019 r., Kierownictwo Spółki informuje, że poza Rzeczpospolitą Polską przekazywana jest aktualizacja informacji o działalności operacyjnej Spółki w Rumunii.
Planowy przegląd zakładu przetwarzania gazu Moftinu został przeprowadzony w czasie krótszym niż zakładano i poniżej zakładanych kosztów. W dniu 20 października 2019 r., czyli dzień wcześniej niż to pierwotnie zakładano, wznowiono produkcję i przetwarzanie gazu. Spółka dziękuje zespołowi z Rumunii za bezpieczne i sprawne przeprowadzenie przeglądu.
Załącznik do niniejszego raportu bieżącego stanowi treść oryginalnego komunikatu prasowego sporządzonego w języku angielskim, przekazywanego do publicznej wiadomości przez Spółkę w Wielkiej Brytanii oraz zamieszczanego na stronie internetowej Spółki pod adresem www.serinusenergy.com
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ | |||||
Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko/Funkcja | Podpis | ||
2019-10-21 | Jeffrey Auld | Prezes i Dyrektor Generalny (CEO) | Jeffrey Auld | ||