BIOGENED (BGD): Zakończenie procesu rejestracji akcji w KDPW S.A. - raport 178
Raport bieżący nr 178/2021
Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Zarząd BIOGENED S.A. z siedzibą w Łodzi (dalej "Emitent") informuje, że w dniu 15.03.2021 r. otrzymał od akcjonariuszy Bioniq Limited z siedzibą w Sliema oraz ENRAV FIZ Aktywów Niepublicznych z siedzibą w Warszawie wyciągi z ich rachunków maklerskich potwierdzające, że zakończyło się postępowanie prowadzone przed Krajowym Depozytem Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie i dokonano rejestracji w tym depozycie akcji zwykłych na okaziciela wyemitowanych przez Emitenta w liczbie 400.000 sztuk serii G, 400.000 sztuk akcji serii H oraz 200.000 sztuk akcji serii I o wartości nominalnej 10 zł jedna akcja.
O rozpoczęciu wspomnianego procesu rejestracji przy udziale pośrednika rejestracyjnego Emitent informował Inwestorów raportem bieżącym ESPI nr 168/2020.
W opinii Zarządu Emitenta, informacja ta stanowi informację poufną w rozumieniu art. 7 Rozporządzenia MAR dotyczącą spółki, która w przypadku podania jej do wiadomości publicznej mogłaby mieć wpływ na cenę jej instrumentów finansowych.
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ | |||||
Data | Imię i Nazwisko | Stanowisko/Funkcja | Podpis | ||
2021-03-16 | Andrzej Grzegorzewski | Prezes Zarądu | |||
2021-03-16 | Barbara Biegańska | Wiceprezes Zarządu | |||