Reklama

COLUMBUS (CLC): Założenie przez Emitenta spółki celowej - raport 10

Raport bieżący nr 10/2019

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Columbus Energy Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie (dalej: "Emitent”, "Spółka”) informuje, iż w dniu 6 marca 2019 roku Emitent założył spółkę pod firmą GoBloo spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie. Czas trwania spółki jest nieograniczony. Emitent objął wszystkie 2.500 (dwa tysiące pięćset) udziałów o wartości 100,00 zł (sto złotych) każdy udział, to jest o łącznej wartości nominalnej 250.000,00 zł (dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych), które pokryje w całości wkładem pieniężnym, co daje 100 % w kapitale zakładowym oraz tyle samo w głosach na zgromadzeniu wspólników. Spółka GoBloo sp. z o.o. jest spółką celową Emitenta, która będzie działać w sektorze klienta biznesowego (B2B).

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2019-03-07Dawid ZielińskiPrezes Zarządu
2019-03-07Łukasz GórskiWiceprezes Zarządu
2019-03-07Janusz SternaWiceprezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »