Reklama

CCC (CCC): Zamiana na żądanie akcjonariusza wszystkich akcji zwykłych imiennych serii J CCC S.A. na akcje zwykłe na okaziciela oraz podjęcie przez CCC S.A. działań w celu dopuszczenia i wprowadzenia akcji serii J do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie - raport 66

Raport bieżący nr 66/2021

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd spółki CCC S.A. z siedzibą w Polkowicach ("CCC”) niniejszym informuje o otrzymaniu od spółki Ultro S.à r.l. z siedzibą w Luksemburgu ("Ultro”), akcjonariusza CCC posiadającego wszystkie akcje zwykłe imienne CCC serii J ("Akcje”), tj. 6.850.000 (sześć milionów osiemset pięćdziesiąt tysięcy) Akcji, wniosku o dokonanie zamiany (konwersji) wszystkich Akcji na akcje zwykłe na okaziciela. Ponadto spółka Ultro zwróciła się do CCC z wnioskiem o podjęcie przez CCC wszelkich czynności niezbędnych dla dopuszczenia i wprowadzenia Akcji do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. ("GPW”), w szczególności asymilacji Akcji z innymi akcjami zwykłymi na okaziciela CCC notowanymi na rynku wskazanym powyżej.

Reklama

W związku z powyższym Zarząd CCC podjął w dniu 7 października 2021 r. uchwałę w sprawie zamiany (konwersji) wszystkich Akcji na akcje zwykłe na okaziciela i podjęcia działań w celu ich asymilacji z pozostałymi akcjami zwykłymi na okaziciela CCC S.A. oraz dopuszczenia i wprowadzenia do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. ("Uchwała”).


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-10-07Mariusz GnychWiceprezes Zarządu
2021-10-07Hanna KamińskaProkurent

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »