Reklama

EKOEXPORT (EEX): Zamówienie od Partnera z Holandii z branży wydobywczej ropy naftowej na dostawy mikrosfery szarej frakcji 450 mikronów na rok 2016. - raport 19

Raport bieżący nr 19/2015

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd Eko Export SA informuje, że po wizycie w Amsterdamie w dniach 6-7.10.2015r. otrzymał w dniu dzisiejszym zamówienie od Partnera z Holandii z branży wydobywczej ropy naftowej na dostawy mikrosfery szarej frakcji 450 mikronów w roku 2016.

Wielkość zamówienia to min. 791 280 EUR, tj. ca 3 345 tys. zł do 1 246 800 EUR, tj. ca 5 270 tys. zł.

Partner będzie dostarczał naszą mikrosferę do Afryki Zachodniej bezpośrednio na miejsce odwiertów.

Reklama

W ujęciu tonażowym licząc maksymalną ilość w zamówieniu, nastąpi wzrost sprzedaży o 66% w stosunku do dostaw w 2015 roku.

Świadczy to o zwiększonej aktywności firm wiertniczych działających w Afryce Zachodniej, a więc też o poprawie koniunktury w branży.

Informacja ta stanowi informację poufną w rozumieniu art. 154 ustawy o obrocie instrumentami finansowymi. tj. stanowi informację dotyczącą spółki, która nie została przekazana do publicznej wiadomości, a która po takim przekazaniu mogłaby wpłynąć na cenę akcji.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2015-10-12Jacek DziedzicPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »