Reklama

QUMAK (QMK): Zamówienie spełniające kryterium umowy znaczącej - raport 51

Raport bieżący nr 51/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd Qumak-Sekom SA informuje, że w dniu dzisiejszym wpłynęło do Spółki zamówienie od Integrated Solutions Sp. z o.o.

Przedmiotem ww. zamówienia jest sprzedaż aktualizacji oprogramowania Oracle do Grupy TP SA. Wartość zamówienia wynosi 18.089.418,00 zł netto. Zamówienie ma być zrealizowane 30 grudnia 2011 r.

Umowa przewiduje naliczenie kary umownej za opóźnienie w wykonaniu niniejszego zamówienia w wysokości 0,2% wartości zamówienia za każdy dzień opóźnienia w dostarczeniu produktów. Jeżeli opóźnienie przekroczy 14 dni, niezależnie od powyższej kary Integrated Solutions może odstąpić od niniejszego zamówienia lub naliczyć karę w wysokości 10% wartości zamówienia. Dostawca ponosi za wykonanie zamówienia nieograniczoną odpowiedzialność na zasadach ogólnych.

Reklama

Zamówienie spełnia kryterium umowy znaczącej z uwagi na fakt, iż jego wartość przekracza 10% kapitałów własnych Emitenta.

Qumak-Sekom jednocześnie informuje, że złożył stosowne zamówienie na dostawę ww. oprogramowania u jego producenta.

Podstawa prawna:

RMF GPW §5 ust.1 pkt.3
Paweł Jaguś - Prezes Zarządu
Aleksander Plata - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »