Reklama

ODLEWNIE (ODL): Zaproszenie do składania ofert sprzedaży akcji Spółki Akcyjnej ODLEWNIE POLSKIE - raport 16

Raport bieżący nr 16/2016

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne
Zarząd Spółki Akcyjnej ODLEWNIE POLSKIE z siedzibą w Starachowicach ("Spółka”) niniejszym informuje, że w oparciu o upoważnienie wynikające z Uchwały Nr 26/ 2016 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki Akcyjnej ODLEWNIE POLSKIE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie upoważnienia do nabywania przez Spółkę akcji własnych i w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 15/2016 z dnia 6 czerwca 2016 r. Zarząd Spółki przekazuje do publicznej wiadomości treść "Zaproszenia do składania ofert sprzedaży akcji Spółki Akcyjnej ODLEWNIE POLSKIE z siedzibą w Starachowicach”. Przedmiotem zaproszenia skierowanego do wszystkich akcjonariuszy są w pełni pokryte zdematerializowane akcje Spółki na okaziciela, będące przedmiotem obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-06-13Leszek Walczyk Wiceprezes Zarządu
2016-06-13Teodora Waksmundzka Prokurent

Reklama

Załączniki

Archiwum.zip
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »