Reklama

VELTO (VEL): Zarządzenie przerwy w obradach Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki, które odbyło się w dniu 30.06.2016 r. - raport 40

Raport bieżący nr 40/2016

Podstawa Prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Zarząd spółki Velto Cars S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki, które odbyło się w dniu 30.06.2016 r. powzięło uchwałę w sprawie zarządzenia przerwy w obradach Zgromadzenia do dnia 26.07.2016 r., do godziny 12:00, przy czym wznowienie obrad nastąpi w Kancelarii Notarialnej notariusz Marek Hrymak notariusz Daniel Kupryjańczyk s.c. w Warszawie, przy ulicy Chmielnej 73B lokal LU 10. Na Zgromadzeniu obecni są Akcjonariusze reprezentujący łącznie 35,79% kapitału zakładowego spółki.

Reklama

W załączeniu Zarząd Velto Cars S.A. przekazuje do publicznej wiadomości treść uchwał podjętych na Zwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki.

Zarząd Velto Cars S.A. informuje, że nie zgłoszono do protokołu sprzeciwu w odniesieniu do żadnej z uchwał, jak również Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki nie odstąpiło od rozpatrzenia któregokolwiek z punktów planowanego porządku obrad.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2016-06-30Artur DrzymałaPrezes Zarządu

Załączniki

Archiwum.zip

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »