Reklama

KREDYTIN (KRI): Zaskarżenie przez Emitenta postanowienia Sądu o odrzuceniu skargi Emitenta na postanowienie w sprawie wyznaczenia rewidenta do spraw szczególnych - raport 23

Raport bieżący nr 23/2017

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 4 MAR - zawiadomienie o opóźnieniu ujawnienia informacji poufnej.

Zarząd Kredyt Inkaso S.A. ("Spółka", "Emitent"), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 21/2017, informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 28.04.2017 r., uzyskał informację o złożeniu (w tym samym dniu) przez pełnomocnika procesowego Spółki, zażalenia na postanowienie Sądu Rejonowego dla m. st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS z dnia 03.04.2017 r. o odrzuceniu skargi Spółki z dnia 16.03.2017 r. na postanowienie referendarza sądowego z dnia 03.03.2017 r. wyznaczające spółkę Cybercom Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie jako rewidenta do spraw szczególnych w Spółce (celem zbadania zagadnienia wskazanego w projekcie uchwały - przedłożonym przez akcjonariusza Spółki – BEST S.A., wraz z odnośnym wnioskiem o jej podjęcie - pod obrady Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki, wznowionego w dniu 3.10.2016 r., po przerwie trwającej od 29.09.2016 r.).

Reklama

Postanowienie Sądu nie jest prawomocne. W związku ze złożeniem zażalenia do czasu jego rozpatrzenia przez Sąd odwoławczy postanowienie referendarza nie podlega wykonaniu, a tym samym nie będzie możliwe na jego podstawie rozpoczęcie Badania przez Biegłego.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2017-04-28Piotr PodłowskiWiceprezes Zarządu
2017-04-28Jarosław OrlikowskiWiceprezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »