SFINKS (SFS): Zatwierdzenie aneksu nr 2 i 3 do prospektu emisyjnego Sfinks Polska S.A. przez Komisję Nadzoru Finansowego - raport 47

Raport bieżący nr 47/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd Sfinks Polska S.A. ("Spółka", "Sfinks") informuje, iż w dniu 7 czerwca 2011 roku Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła aneksy nr 2 i 3 do prospektu emisyjnego Sfinks Polska S.A., sporządzonego w związku z:

1. ubieganiem się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym nie więcej niż 7.400.000 akcji zwykłych na okaziciela serii I;

2. ofertą publiczną akcji zwykłych na okaziciela serii J oraz ubieganiem się przez Spółkę o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym nie więcej niż 14.889.406 akcji serii J oraz nie więcej niż 14.889.406 praw do akcji serii J, jak również 14.889.406 praw poboru do akcji serii J.

Reklama

Aneksy nr 2 i 3 do prospektu emisyjnego zostaną opublikowane w dniu 7 czerwca 2011 roku w formie elektronicznej i zamieszczone na stronie internetowej Spółki www.sfinks.pl oraz oferującego, którym jest Trigon Dom Maklerski www.trigon.pl
Mariola Krawiec-Rzeszotek - Prezes zarządu

Emitent
Dowiedz się więcej na temat: Komisji Nadzoru Finansowego | Emitent | Sfinks | KNF | nadzór finansowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »