Reklama

MIRACULUM (MIR): Zatwierdzenie listy wierzytelności - raport 29

Raport bieżący nr 29/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd Miraculum Spółka Akcyjna w upadłości układowej ("Spółka") podaje do publicznej wiadomości, iż w dniu dzisiejszym powziął informację z Sądu Rejonowego dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział VIII Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych o zatwierdzeniu w dniu 30 marca 2011 r. przez Sędziego Komisarza listy wierzytelności, wyłożonej dnia 4 lutego 2011 roku.

Spółka oczekuje na sporządzenie przez Sędziego Komisarza listy wierzycieli uprawnionych do udziału w Zgromadzeniu Wierzycieli oraz wyznaczenie terminu samego Zgromadzenia, co będzie przedmiotem dalszych raportów.
Monika Nowakowska - Prezes Zarządu
Paweł Gilarski - Członek Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »