Reklama

SFINKS (SFS): Zatwierdzenie prospektu emisyjnego Sfinks Polska S.A. przez Komisję Nadzoru Finansowego - raport 2

Raport bieżący nr 2/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd Sfinks Polska S.A. ("Spółka", "Sfinks") informuje, iż w dniu 22 stycznia 2010 Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny Sfinks Polska S.A., sporządzony w związku z ofertą publiczną akcji zwykłych na okaziciela serii H oraz zamiarem ubiegania się przez Spółkę o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym nie więcej niż 6.867.904 akcji serii H oraz nie więcej niż 6.867.904 praw do akcji serii H, jak również 9.280.951 praw poboru do akcji serii H. Prospekt emisyjny zostanie opublikowany w dniu 25 stycznia 2010 roku w formie elektronicznej i zamieszczony na stronie internetowej Spółki www.sfinks.pl oraz oferującego, którym jest Dom Inwestycyjny BRE Banku www.dibre.pl
Tomasz Morawski - Wiceprezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »