Reklama

GREMINWES (GIW): Zawarcie aneksów do umów dot. rozliczenia zobowiązań Silesia Capital Fund S.A. - raport 53

Raport bieżący nr 53/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 5 Ustawy o ofercie - aktualizacja informacji

Zarząd Eurofaktor S.A. w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 50/2010 informuje, że w dniu 25 listopada 2010r. pomiędzy Eurofaktor S.A., a Silesia Capital Fund S.A., a Slogton Holdings Limited spółką prawa cypryjskiego z siedzibą w Nikozji zostały zawarte aneksy do porozumień oraz umowy inwestycyjnej mających na celu rozliczenie wymagalnych wierzytelności Eurofaktor S.A. względem Silesia Capital Fund S.A.

Strony - mając na uwadze zarówno niezależny od żadnej ze Stron fakt przesunięcia terminu wykonania układu jak i stopień zaawansowania procedury układowej Technologie Buczek S.A. i dostrzegając niezależne od nich ryzyko niespełnienia się warunku zawieszającego w postaci uprawomocnienia się postanowienia sądu rejestrowego o wpisie podwyższenia kapitału zakładowego TB w ustalonym pierwotnie terminie do 30 listopada 2010r.,- na mocy aneksów postanowiły wydłużyć termin realizacji w/w warunku do dnia 30 grudnia 2010r.
Artur Rawski - Prezes Zarządu
Agata Kalińska - Wiceprezes Zarządu

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »