Reklama

MWTRADE (MWT): Zawarcie aneksu do umowy genaralnej z Idea Bank S.A. - raport 107

Raport bieżący nr 107/2011
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

M.W. Trade SA (Emitent) informuje, że w dniu 31.10.2011 roku wpłynął do Spółki podpisany dniu 24.10.2011 roku, pomiędzy Emitentem a Idea Bank Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (Bank), Aneks do Umowy Generalnej o wykup rat wierzytelności z dnia 27.01.2011 roku, o której Emitent informował w raporcie bieżącym nr 18/2011.

Przedmiotowy aneks w istotny sposób zmienia okres obowiązywania Umowy na czas nieokreślony z możliwością rozwiązania przez każdą ze stron z zachowaniem jednomiesięcznego terminu wypowiedzenia.

Reklama

Pozostałe istotne warunki umowy nie uległy zmianie.
Rafał Wasilewski - Prezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »