Reklama

WIELTON (WLT): Zawarcie aneksu do umowy na zaprojektowanie i budowę obiektu produkcyjno-biurowego dla potrzeb Centrum Badawczo-Rozwojowego, Serwisu i Działu Handlowego - raport 28

Raport bieżący nr 28/2014

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 5 Ustawy o ofercie - aktualizacja informacji

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 4/2014 z dnia 31 stycznia 2014 roku dotyczącego zawarcia z COBOUW POLSKA Sp. z o.o. ("Wykonawca”) umowy na zaprojektowanie i budowę obiektu produkcyjno-biurowego dla potrzeb Centrum Badawczo-Rozwojowego, Serwisu i Działu Handlowego ("Umowa”), Zarząd Wielton S.A. ("Spółka”) informuje, iż w dniu 31 lipca 2014 roku zawarł z Wykonawcą aneks do Umowy, zgodnie z którym termin przekazania Wykonawcy placu budowy został przedłużony do dnia 7 września 2014 roku. Zmiana terminu związana jest z rozważaniem przez Spółkę przesunięcia lokalizacji budynku nieznacznie w kierunku zachodnim, co wymaga zmiany pozwolenia na budowę otrzymanego 13 maja 2014 r. Pozostałe warunki Umowy nie uległy zmianie.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-08-01Jarosław Andrzej SzczepekPrezes ZarząduJarosław Andrzej Szczepek
2014-08-01Mariusz GolecWiceprezes ZarząduMariusz Golec
2014-08-01Tomasz ŚniatałaWiceprezes ZarząduTomasz Śniatała

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »