Reklama

ULTGAMES (ULG): Zawarcie aneksu do umowy wydawniczej –Train Station Renovation na Nintendo Switch, Playstation 4 i Xbox One - raport 41

Raport bieżący nr 41/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Ultimate Games S.A. z siedzibą w Warszawie ("Spółka”, "Emitent”) w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr 119/2019 informuje, że w dniu 29.05.2020 r. zawarł z Live Motion Games Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ("Licencjodawca”) aneks do umowy wydawniczej, na podstawie której Spółka uzyskała od Licencjodawcy m.in. licencję do wydania gry Train Station Renovation ("Gra”) na Nintendo Switch.

Na podstawie zawartego aneksu Emitent zobowiązał się do wykonania portu i wydania Gry również na konsole Xbox One i Playstation 4.

Reklama

Jednocześnie, zgodnie z postanowieniami aneksu UF Games S.A. z siedzibą w Warszawie (podmiot powiązany z Emitentem) będzie uprawniona do wykonania portu i wydania gry na Nintendo Switch.

Emitent zdecydował o publikacji niniejszego raportu z uwagi na fakt, że ocenia potencjał sprzedażowy Gry (sprzedaż na poziomie ponad. 33 tys. szt. na platformie PC wg danych na dzień publikacji niniejszego raportu) jako mogący istotnie wpłynąć na sytuację finansową Spółki w przyszłości.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-05-29Mateusz ZawadzkiPrezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »