Reklama

ELBUDOWA (ELB): Zawarcie aneksu do umowy z ING Bank Śląski S.A. - raport 7

Raport bieżący nr 7/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 150/2019 z dnia 19 grudnia 2019 r. w sprawie zawarcia z ING Bankiem Śląskim S.A. [Bank] aneksu do Umowy Wieloproduktowej z dnia 25 marca 2011 r. [Umowa], Zarząd ELEKTROBUDOWA SA ["Spółka”, "Emitent”] informuje, że w dniu 30 stycznia 2020 roku do Spółki wpłynął obustronnie podpisany z Bankiem kolejny aneks do Umowy, datowany na 28 stycznia 2020 roku.

Na mocy przedmiotowego aneksu, obniżeniu uległ dotychczasowy limit kredytowy z kwoty 25,4 mln zł do kwoty 16,3 mln zł [oraz odpowiednich sublimitów] oraz wprowadzono następujące postanowienia: sublimit kredytu w rachunku bankowym w kwocie 8,9 mln zł [wykorzystany na dzień 29 stycznia 2020 r. w kwocie ok. 8,5 mln zł] został udostępniony do dnia 3 marca 2020 r., a termin jego spłaty ustalono do dnia 4 marca 2020 r.

Reklama

Zawarcie przedmiotowego aneksu związane jest z dostosowaniem warunków współpracy z Bankiem do aktualnie obowiązujących postanowień Umowy w sprawie finansowania [Raport bieżący nr 4/2020].

Pozostałe istotne warunki Umowy Wieloproduktowej nie uległy zmianie.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-01-30Adam Świgulski Wiceprezes Zarządu
2020-01-30Hubert Staszewski Członek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »