Reklama

B3SYSTEM (B3S): Zawarcie aneksu do umowy znaczącej - raport 60

Raport bieżący nr 60/2014

Podstawa Prawna:
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe

Zarząd B3System S.A. informuje, że w dniu 15 grudnia 2014 roku zawarł ze spółką pod firmą Komputronik Biznes sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu (dawniej: KEN Technologie Informatyczne sp. z o.o.), podmiot w 100% zależny od Komputronik S.A. z siedzibą w Poznaniu, aneks do Umowy Konsorcjalnej z dnia 11 lipca 2011 roku.

Na podstawie ww Umowy Konsorcjalnej B3System S.A. realizowało zamówienia do Banku PKO Bank Polski S.A. z siedzibą w Warszawie na dostawę sprzętu drukującego oraz materiałów eksploatacyjnych dla Centrali Banku i jego oddziałów.

Reklama

Na mocy podpisanego Aneksu do Umowy Konsorcjum, Komputronik Biznes sp. z o.o. przejęła na siebie całość realizacji kontraktu na kompleksową obsługę druku dla PKO Bank Polski SA, w tym m.in. na sprzedaż, dostawę i odbiór urządzeń drukujących; na sprzedaż, dostawę i odbiór zużytych materiałów eksploatacyjnych, instalację i serwis oprogramowania do zarządzania systemami druku.

Przejęcie wszystkich praw i obowiązków wynikających z Umowy Konsorcjalnej przez Komputronik Biznes sp. z o.o. nastąpi do dnia 31 stycznia 2015 roku.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2014-12-16Paweł PaluchowskiPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »