Reklama

LAURENPES (LPS): Zawarcie istotnej umowy na świadczenie usług szkoleniowych- doradczych

Raport bieżący nr 40/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Lauren Peso Polska S.A. z siedzibą w Chorzowie (dalej "Spółka", "Emitent") informuje, że w dniu 16 listopada 2020 r. doszło do zawarcia przez Emitenta umowy z firmą z branży projektowania i doradztwa dla branży energetyki na wykonanie przez Emitenta usług szkoleniowo-doradczych na rzecz Klienta (dalej "Umowa”) (dalej: "Klient”).

Reklama

Zawarta Umowa na świadczenie przez Emitenta usług szkoleniowo – doradczych będzie realizowana do końca IV kwartału 2020 roku oraz w I kwartalne 2020 roku. Wynagrodzenie należne na rzecz Emitenta za realizację przedmiotu Umowy wynosi 200.000 zł i będzie płatne w transzach po realizacji przez Emitenta poszczególnych etapów prac, uregulowanych w ramach Umowy. Pozostałe postanowienia Umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych w tego typu umowach.

Emitent uznał zawarcie Umowy za informację znaczącą z uwagi na wysokość wynagrodzenie należnego Emitentowi, a także z uwagi na fakt, iż może ona mieć wpływ na wyniki finansowe Emitenta.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-11-17Adrian TaborPrezes Zarządu

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »