Reklama

SUMMALING (SUL): Zawarcie istotnej umowy na świadczenie usług tłumaczeniowych z wiodącą siecią sklepów odzieżowych - raport 21

Raport bieżący nr 21/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Summa Lingua S.A. z siedzibą w Krakowie ("Emitent", "Spółka") informuje o zawarciu w dniu 6 lipca 2018 r. przez Spółkę umowy na świadczenie usług tłumaczeniowych ("Umowa”) z wiodącą siecią sklepów odzieżowych, działającą w kilkunastu europejskich krajach ("Zamawiający”).

Na podstawie Umowy Emitent będzie świadczyć na rzecz Zamawiającego usługi tłumaczeń pisemnych w kilkunastu kombinacjach językowych.

Reklama

Przewidywany budżet Zamawiającego na usługi objęte Umową wynosi 1 5000 000,00 (półtora miliona) PLN netto rocznie.

Umowa została zawarta na czas nieoznaczony z możliwością jej rozwiązania z zachowaniem miesięcznego terminu wypowiedzenia.

W ocenie Zarządu Emitenta niniejszą Umowę należy uznać za istotną, gdyż jej szacunkowa wartość spełnia kryteria istotności wskazane w Polityce Informacyjnej Emitenta oraz ze względu na fakt, że jej zawarcie jest kolejnym istotnym krokiem w budowaniu portfela zamówień na rok bieżący i lata kolejne. Zawarta Umowa wpisuje się również w strategiczne kierunki rozwoju Grupy Summa Linguae w obszarze sprzedaży, zorientowanej na perspektywicznych klientów komercyjnych działających globalnie.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-07-06Krzysztof ZdanowskiPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »