Reklama

NESTMEDIC (NST): Zawarcie istotnej umowy przez spółkę zależną od Emitenta - raport 12

Raport bieżący nr 12/2021

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd NESTMEDIC S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej "Spółka", "Emitent") dążąc do realizacji celów określonych w strategii grupy kapitałowej Emitenta ogłoszonej raportem bieżącym ESPI nr 14/2018 z dnia 8 maja 2018 roku, informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 23 lutego 2021 roku doszło do zawarcia przez spółkę zależną od Emitenta, tj. Medyczne Centrum Telemonitoringu sp. z o. o. (dalej: "MCT") umowy (dalej "Umowa") ze spółką Thanks Factor sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, która jest właścicielem i operatorem systemu świadczeń pozapłacowych (dalej: "Thanks Factor”).

Reklama

Na mocy zawartej Umowy MCT będzie miało możliwość oferowania urządzeń Pregnabit, wśród użytkowników systemu oferowanego przez Thanks Factor dostępnego na stronie internetowej www.nais.pl, za pośrednictwem której użytkownicy systemu będą mogli wypożyczać urządzenia Pregnabit. Za wypożyczenie urządzeń Pregnabit MCT będzie otrzymywała wynagrodzenie.

Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Każda z stron może rozwiązać Umowę w trybie trzymiesięcznego wypowiedzenia złożonego na piśmie pod rygorem nieważności, natomiast w przypadku rażącego naruszenia warunków Umowy –w trybie natychmiastowym.

Z uwagi na specyfikę prowadzonej przez Emitenta działalności, Zarząd Emitenta uznał zawarcie Umowy za istotne, gdyż jej zawarcie zwiększa możliwość promowania oraz wdrożenia produktów Emitenta w szerszym zakresie na rynku krajowym, co w konsekwencji może mieć wpływ na wysokości przychodów grupy kapitałowej Emitenta.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2021-02-23Jacek GnichPrezes Zarządu
2021-02-23Krzysztof AndrijewCzłonek Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »