Reklama

SOFTBLUE (SBE): zawarcie istotnych umów z podmiotem zagranicznym - raport 22

Raport bieżący nr 22/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Spółki Softblue S.A. z siedzibą w Bydgoszczy (dalej: "Emitent”) informuje, że w dniu 22 lipca 2020 r. zawarł z podmiotem zagranicznym, który nie wyraził zgody na ujawnienie jego danych ("Kontrahent”), 2 (dwie) umowy sprzedaży. Na podstawie pierwszej sprzedał na rzecz Kontrahenta 43.488 (czterdzieści trzy tysiące czterysta osiemdziesiąt osiem) Obligacji zwykłych na okaziciela serii A wyemitowanych przez Biochemia Investments z siedzibą w Bydgoszczy za cenę 4.392.288,00 zł (cztery miliony trzysta dziewięćdziesiąt dwa tysiące dwieście osiemdziesiąt osiem złotych), tj. za cenę 101,00 zł za jedną Obligację.

Reklama

Na podstawie drugiej umowy nabył od Kontrahenta 1.263.301 (jeden milion dwieście sześćdziesiąt trzy tysiące trzysta jeden) akcji Inventionmed S.A. z siedzibą w Bydgoszczy za łączną kwotę 1.500.000,00 zł (jeden milion pięćset tysięcy złotych), tj. za cenę 1,14 zł za jedną akcję.

Strony dokonały płatności poprzez wzajemne potrącenie przysługujących im wierzytelności do wysokości wierzytelności niższej, natomiast pozostała do zapłaty przez Kontrahenta kwota w wysokości 2.892.288,00 zł zostanie przez niego zapłacona w terminie do 90 dni od dnia zawarcia przedmiotowych umów.

Emitent uznał przedmiotowe umowy za istotne ze względu na ich wartość, która przewyższa 20% kapitałów własnych Emitenta.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-07-23Michał KierulPrezes ZarząduMichał Kierul

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »