Reklama

DROZAPOL (DPL): Zawarcie porozumienia do umowy o limit wierzytelności z BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna - raport 4

Raport bieżący nr 4/2020

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Drozapol-Profil S.A. (Emitent) informuje, że dnia 30.03.2020 r. podpisał z BNP Paribas Bank Polska Spółka Akcyjna (Bank) porozumienie do umowy o limit wierzytelności z dnia 10.06.2010 r. na mocy którego zostaje obniżony limit kredytu udostępniony na podstawie umowy o limit wierzytelności do kwoty 7 000 000 zł (dotychczas 13 000 000 zł). W skład limitu wchodzą następujące produkty:

• Kredyt rewolwingowy w PLN/EUR/USD do kwoty 7,0 mln zł, (wcześniej 8,0 mln zł)

Reklama

• Limit na akredytywy w PLN lub innej walucie do kwoty 7,0 mln zł, (wcześniej 13,0 mln zł)

• Limit na gwarancje w PLN lub innej walucie do kwoty 7,0 mln zł. (wcześniej 10,0 mln zł)

Pozostałe warunki umowy o limit wierzytelności na dzień podpisania porozumienia pozostają bez zmian.

Emitent informuje jednocześnie, że obowiązujące do dnia zmiany limity w w/w banku, były niewykorzystywane, ich obniżenie, zdaniem Emitenta, nie wpłynie negatywnie na prowadzenie bieżącej działalności gospodarczej, zwłaszcza w okresie ograniczenia importu. Obecne limity są dostosowane do bieżących potrzeb Spółki, zapewniając jednocześnie redukcję kosztów finansowych związanych z utrzymywaniem niewykorzystywanych limitów.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2020-03-30Wojciech RybkaPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »