Reklama

MIRACULUM (MIR): Zawarcie Porozumienia o odroczeniu terminu płatności obligacji - raport 97

Raport bieżący nr 97/2010
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd Grupa Kolastyna S.A. w upadłości układowej ("Spółka") informuje o podpisaniu w dniu 29 września 2010 r. Porozumienia z Obligatariuszem w sprawie odroczenia do dnia 15 kwietnia 2011 r. terminu płatności pozostałych do spłaty obligacji spółki Grupa Kolastyna S.A. serii E w kwocie 3.000.000 zł, których pierwotna zapadalność przypadała na dzień 30 września 2010 r. Jest to największa pozostała do spłaty seria obligacji.

Reklama

Począwszy od dnia 1 października 2010r. do dnia całkowitej spłaty obligacji serii E Spółka będzie płacić odsetki od pozostałej do spłaty kwoty tych obligacji według stopy procentowej wynoszącej 13% w skali roku. Zgodnie z podpisanym Porozumieniem - po uprzednim zawiadomieniu Obligatariusza, Spółka będzie mogła dokonać spłaty obligacji w całości lub części także w terminie wcześniejszym.

Powyższe Porozumienie jest wyrazem działań Zarządu mających na celu poprawienie płynności Spółki i umożliwi jej dalszą działalność, poprzez kierowanie środków przede wszystkim za zapewnienie finansowania produkcji i sprzedaży w kolejnych kwartałach.
Monika Nowakowska - Prezes Zarządu
Mariusz A. Roman - Wiceprezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »