Reklama

PBG (PBG): Zawarcie Porozumienia w sprawie Kontraktu LMG - raport 102

Raport bieżący nr 102/2012
Podstawa prawna:

Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne

Zarząd PBG S.A. w upadłości układowej informuje o zawarciu w dniu 4 października 2012 roku trójstronnego Porozumienia, którego stronami są:

- PBG S.A. w upadłości układowej

- PGNiG S.A. ("Zamawiający")

- Bank Polska Kasa Opieki S.A. ("Bank").

Porozumienie zawarte zostało w związku z podpisaną w dniu 11 sierpnia 2008 roku umową o generalną realizację inwestycji pod nazwą "projekt LMG - Ośrodek Centralny, Strefy Przyodwiertowe, Rurociągi i Inne".

Reklama

Kierując się intencją ustalenia warunków do efektywnej realizacji oraz dokończenia Inwestycji na warunkach opisanych w Kontrakcie, Strony uzgodniły wspólnie nowe zasady bieżącego finansowania Kontraktu i regulowania płatności przez Zamawiającego oraz przez PBG.
Magdalena Eckert - osoba odpowiedzialna za kontakty z KNF

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »