Reklama

LOKATYBUD (LBD): Zawarcie przedwstępnej umowy sprzedaży lokalu usługowego w inwestycji Dolna - raport 2

Raport bieżący nr 2/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd Lokaty Budowlane S.A. w nawiązaniu do raportu bieżącego ESPI nr. 1/2018 z dnia 4 kwietnia 2018 r. informuje, że zawarta została w formie aktu notarialnego przedwstępna umowa sprzedaży lokalu o powierzchni 853 mkw. w realizowanej przez Emitenta inwestycji Dolna.

Emitent 4 kwietnia br. informował że do spółki wpłynęło oświadczenie nabywcy wszystkich obligacji serii D i E (obligatariusza) wyemitowanych przez Lokaty Budowlane S.A., dotyczące skorzystania z opcji kupna lokalu usługowego w inwestycji Dolna.

Reklama

Zawarcie przedwstępnej umowy jest realizacją tego oświadczenia zgodnego z warunkami emisji.

Zawarcie umowy oznacza realizację zamiar zamiany całości długu z tytuły wyemitowanych obligacji na w/w lokal.

Spółka uznała niniejszą informację za poufną, ponieważ skorzystanie przez obligatariusza z opcji nabycia lokalu usługowego i zawarcie przedwstępnej umowy poprawi płynność finansową Emitenta i będzie miało wpływ na przyszły poziom zadłużenia.


PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-04-27Marek KwiatkowsklPrezes Zarządu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »