Reklama

ABADONRE (ABA): Zawarcie przez spółkę zależną Emitenta umowy o generalne wykonawstwo robót budowlanych - raport 28

Raport bieżący nr 28/2018

Podstawa Prawna:
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.

Zarząd ABADON REAL ESTATE S.A. ("Emitent”) informuje, że w dniu 13 sierpnia 2018 r. spółka zależna Emitenta – PARTNER S.A. ("Generalny Wykonawca”) zawarła umowę o generalne wykonawstwo robót budowlanych z MURAPOL PROJEKT 39 Sp. z o. o. ("Inwestor”), na mocy której Generalny Wykonawca zobowiązał się do kompleksowego wykonania budynku mieszkalnego wielorodzinnego, wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną niezbędną do funkcjonowania budynku na nieruchomości położonej w Warszawie przy ul. Wiatracznej.

Reklama

Łączne wynagrodzenie Generalnego Wykonawcy, które otrzyma od Inwestora stanowić będzie wysokość budżetu, na który składają się min. koszt nabycia materiałów, bezpośrednie i pośrednie koszty budowy, powiększonego o marżę i na dzień podpisania umowy wynosi łącznie ok. 19 mln zł netto.

Planowany termin zakończenia prac to lipiec 2019 roku.

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
DataImię i NazwiskoStanowisko/FunkcjaPodpis
2018-08-13Michał FeistWiceprezes ZarząduMichał Feist
2018-08-13Tomasz WędzichaProkurentTomasz Wędzicha

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Finanse / Giełda / Podatki
Bądź na bieżąco!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie.
Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj biznes.interia.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »